Odświeżenie wizerunku – wyczyn wagi specjalnej

Szafa z ubraniami to prawdziwy skarbiec. Kryje w sobie czasami rzeczy, o których już nie pamięta sam ich właściciel. Czas mija, szafa pęcznieje, a mimo to często zdarza się tak, że nie ma co na siebie włożyć.

Dzieje się tak, bo albo zmieniliśmy swój styl życia, a także ubierania się, albo bardzo byśmy chcieli, ale nie wiemy, w którą stronę podążyć. Wiemy na pewno, że do najbliższej galerii handlowej. Niestety takie wyprawy bez wyraźnego określenia naszych potrzeb i, co najważniejsze, pomysłu na siebie, mogą skończyć się irytacją i fiaskiem. Albo wyjdziemy z niczym, albo z naręczem ubrań, które znów nie będą nas zadowalać – będą wiernymi kopiami tych (tylko w innym kolorze), których nie mamy już ochoty nosić lub reprezentantami jakiegoś całkiem nowego stylu, który w przypływie fantazji czy też desperacji w dążeniu do radykalnej zmiany, wydawał nam się definicją (nieprawdziwą, jak się potem w domu okazuje) naszego nowego „ja”. W każdym przypadku efekt będzie taki sam: szafa znów będzie pęcznieć, a my znów będziemy narzekać na brak ubrań.

Rada fachowca

Ponieważ człowiek z natury swej nie zna się na wszystkim (a na pewno nie może znać się na wszystkim dobrze), także w kompletowaniu nowej garderoby może zdać się na profesjonalistę. Od jakiegoś czasu, korzystanie z porad osobistych stylistów staje się czymś normlanym. Zakupy ze stylistką mogą okazać się prawdziwym wybawieniem, zwłaszcza w obliczu zalewających nas nowych trendów czy stylów. Duża możliwość wyboru, także w przypadku ubrań, bywa utrudnieniem i może wprowadzić chaos w zakupach. Osoba, która zajmuje się profesjonalnie doborem ubrań, pomoże nam uniknąć miotania się od jednego sklepu do drugiego, kupowania rzeczy, które potem zalegają w szafie oraz dopasuje garderobę do naszego stylu lub dzięki ubraniom lekko go zmodyfikuje. Tak, żeby klient czuł się dobrze w nowym wydaniu i nie miał wrażenia, że został przebrany. Zakupy ze stylistką to wizyta w sklepach, która na pewno będzie przebiegała w miłej atmosferze, skończy się sukcesem, a efekty takiej wyprawy będą pozytywnie wpływały na nasze samopoczucie jeszcze przez długi czas.

Od początku

Zanim udamy się na zakupy ze stylistką, ta najpierw przejrzy zawartość naszej szafy i przeprowadzi z nami wywiad. Dzięki czemu będzie możliwa selekcja ubrań – pozbycie się tych, które leżą nieużywane od dłuższego czasu lub takich, które z jakiegoś powodu przestały nam odpowiadać. Na tej podstawie i na podstawie informacji o tym, czego oczekujemy (albo nam się tak wydaje), jaki jest nasz styl życia i osobowość, stylistka będzie mogła podczas zakupów wybrać ubrania, które najbardziej nam odpowiadają. Podczas zakupów ze stylistką nie obejdzie się bez przymiarek, wtedy zadecyduje ona, czy ubrania leżą tak jak powinny, czy są w dobrym rozmiarze oraz czy kolorystycznie pasują do naszego typu urody i sylwetki. Stylistki często kompletują zakupione rzeczy w zestawy – takie „startery” sprawią, że będziemy mieć z głowy dylemat: co do czego i w jaki sposób. Możliwe są też zakupy ze stylistką online – dzięki takiej usłudze z porad danej stylistki mogą skorzystać wyjątkowo zabiegane klientki, a także te, które z racji odległości nie mogą się zjawić osobiście.

https://mywayonfashion.pl/

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: