Czym jest słodki stół na wesele?

Słodki stół to świetny pomysł na każdą okazję, nie tylko jako słodkie menu na weselu. Będzie również świetną atrakcją podczas chrzcin, komunii, baby shower, urodzin, rocznic, a także imprez tematycznych podczas wieczorów panieńskich.

Obecnie coraz częściej na słodki stół weselny decydują się nie tylko miłośnicy łakoci, ale także przyszli nowożeńcy, którzy chcą zabawiać swoich gości niepowtarzalnym urokiem, a jednocześnie urozmaicać wystrój sali i menu weselne.

Weselny słodki stół to coraz częściej wykorzystywane miejsce na weselach. Dekoracja słodkości musi współgrać z resztą dekoracji sali weselnej. Jeśli chodzi o dekorowanie słodkiego stołu na wesele, wiedz, że wystrój to nie tylko to, co jest na stole. W zależności od tematyki wesela, elementem dekoracyjnym mogą być nawet świeże kwiaty wiszące na słodkim stole. Dobrze sprawdzają się również balony z helem przymocowane do rogu stołu. Tak wyjątkowy stół do jadalni na wesele z pewnością będzie wyglądał oszałamiająco i zachwyci gości weselnych i pobudzi ich kubki smakowe!

Co powinno znaleźć się na słodkim stole na weselu?

Podobnie jak w przypadku słodkich smakołyków, jeśli chodzi o nakrycie słodkiego stołu na weselu, ważne jest, aby mieć odpowiedni wystrój, który pasowałby do stylu całego przyjęcia. Dekoracje, które pojawiają się najczęściej to ozdobne bieżniki i serwetki, balony, drewniane lub złote napisy, girlandy czy szczypce do muffinek.

Wybierając miejsce na wesele, warto pomyśleć o słodkim stole. Stosunkowo niewielkim kosztem można zadbać o element dekoracji przestrzeni i sprawić wielką radość zaproszonym gościom. Słodki stół może być również miłym balansem dla innych atrakcji, takich jak otwarty bar serwujący drinki czy tradycyjny wiejski stół weselny. Oczywiście jego cechy i zdobienia robią ogromne wrażenie, zarówno na samym weselu, jak i na pamiątkowych zdjęciach. Na słodkim stole powinny znaleźć się między innymi tak zwane mono porcje, czyli pojedyncze deserki, torciki, ciasteczka kruche, mini kawałki ciasta, popcake w wiele innych.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: