Z czym nosić spodnie a’la skórzane damskie?

Stylizacje ze spodnie a’la skórzane damskimi mogą być eleganckie albo z pazurem. Wszystko zależy od tego, z czym zostaną zestawione. Z czym nosić spodnie a’la skórzane damskie, aby wyglądać stylowo i z klasą?

Spodnie a’la skórzane damskie – idealny fundament wielu stylizacji

Spodnie a’la skórzane damskie można zestawiać na różne sposoby. Są idealnym dopełnieniem drapieżnych wręcz rockowych stylizacji, eleganckiego outfitu oraz imprezowego looku. Wszystko zależy od modelu spodni a’la skórzanych. Najbardziej uniwersalne są czarne cygaretki i rurki. Możesz je zestawiać z różnymi elementami garderoby, dzięki temu założysz je zarówno do pracy, jak i na rodzinne spotkanie, czy wieczorne wyjście. Z czym najlepiej zestawiać spodnie a’la skórzane damskie? O tym przeczytasz poniżej.

Wiele kobiet zastanawia się do jakiej figury pasują spodnie a’la skórzane damskie? Do każdej, ale trzeba dobrać odpowiedni fason. Na fason rurek mogą pozwolić sobie zarówno szczupłe panie, jak i te o figurze klepsydry czy gruszki. Spodnie a’la skórzane damskie z tzw. zakładkami na biodrach najlepiej sprawdzą się w przypadku kobiet o sylwetce kielicha.

Jaka bluzka do spodnie a’la skórzane damskich?

Do spodni a’la skórzane damskich możesz dobrać różnorodne bluzki czy swetry w zależności od okazji. Jeśli chcesz je włożyć do pracy, to najlepiej jest je zestawić z białą koszulą. Aby dodać nieco sexpilu, to możesz koszulę przewiązać w tali paskiem. Na randkę najlepsze będzie zestawienie skórzanych spodni i delikatnej koronkowej bluzki, np. w białym lub niebieskim kolorze.

Gdy chcesz modnie wyglądać w jesiennych i zimowych stylizacjach, to proponujemy zestawić spodnie a’la skórzane damskie z grubymi oversizowymi swetrami czy kardiganami. Takie połączenie prezentuje się bardzo stylowo i idealnie wpisuje się w klimat jesienno-zimowy. Gdy chcesz nadać szyku, to zestaw spodnie a’la skórzane damskie z pulowerem z błyszczącą nitką.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: