Lifting powiek w Centrum Medycyny Estetycznej w Krakowie

Jeszcze do niedawna, poprawa owalu twarzy, powiek i usunięcia zmarszczek wiązała się z operacja plastyczną i długim okresem rekowalescencji. Dziś lifting powiek przeprowadza się nowoczesnymi metodami w renomowanych placówkach, takich jak Centrum Medycyny Estetycznej Czas Kobiety. Miejsce tworzone z pasją przez lata zyskało sympatię, zaufanie i uznanie kobiet. Grono doświadczonych kosmetolożek, dietetyczek i dermatolożek każdego dnia dba holistycznie o kondycję psycho-fizyczną pacjentek. W ofercie Czasu Kobiet znajdziecie endermologię, ultraskin hifu, hydrobalans, kriolipolizę oraz lifting powiek. Oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Została stworzona z myślą o poprawie, regeneracji i odżywieniu skóry ciała i cery. 

Dlaczego warto zdecydować się na lifting powiek

Lifting powiek to zabieg nieinwazyjny, który widocznie poprawia owal twarzy, niweluje zmarszczki oraz podnosi powiekę, która opada przez nadmiar tkanki tłuszczowej. pacjentki są zachwycone efektami. Trzeba dodać, że nie zakłada długiej rekonwalescencji. Jak przebiega lifting powiek w Centrum Medycyny Estetycznej w Krakowie? Poprawa jędrności skóry jest możliwa dzięki zastosowaniu wytworzonej mikrowiązki plazmy. Skóra w efekcie jest obkurczona. Rezultaty nieinwazyjnego liftingu powiek są porównywalne do efektów uzyskanych po operacji plastycznej, która niesie za sobą dużo więcej powikłań i dłuższy czas rekonwalescencji. 

Zabieg Plexr 

W Centrum medycyny Estetycznej Czas Kobiety znajdziecie zabieg Plexr. To zabieg dedykowany górnym i dolnym powiekom. Zabieg przeprowadza się przy wykorzystaniu bezpiecznego i opatentowanego narzędzia do niechirurgicznej blefaroplastyki oka. Kto może zdecydować się na lifting powiek oraz wygładzenie skóry?  Osoby z :

  • opadającą i wiotką skórą powiek,
  • głębokimi zmarszczkami,
  • zmianami skórnymi,
  • rozstępami i bliznami.

Czy jeden zabieg jest wystarczający?Tylko przy niewielkich zmianach skórnych. Zazwyczaj zabieg trzeba powtórzyć. Specjaliści zalecają realizację dwóch lub trzech zabiegów w odstępie od sześciu do ośmiu tygodni.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: