Barbara Kurdej Szatan na ślubnym kobiercu – jak wyglądał ten ważny dzień?

Choć ślub sławnej aktorki oraz wokalisty odbył się ponad dziesięć lat temu, do dzisiaj wiele osób z wielką chęcią czyta na temat tego wydarzenia. Nic w tym dziwnego ponieważ Rafał Szatan i Barbara Kurdej Szatan ślub wzięli zaledwie po kilku miesiącach znajomości i randkowania. Po mimo wielu przeszkód, które pojawiły się na drodze tej dwójki, dziś tworzą oni szczęśliwy i zgrany duet. Najpopularniejsza para polskiego show biznesu z wielką chęcią opowiada o swoich przygodach związanych z przygotowaniami do ślubu oraz nowej życiowej roli. Jak więc wyglądał ślub Barbary Kurdej Szatan i Rafała Szatana? 

Barbara Kurdej Szatan – ślub cywilny i odłożone wesele

Barbara Kurdej Szatan ślub wspomina w wielu wywiadach, a także w swojej książce. Z jej słów wynika, że zaręczyny odbyły się zaledwie po pięciu miesiącach znajomości z jej obecnym mężem. Można więc powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, która zaowocowała dwójką cudownych dzieci – Hanny i Henryka. Choć ceremonia ślubna odbyła się zaledwie kilka miesięcy po zaręczynach, weselne przyjęcie zostało odłożone przez parę młodą ze względu na to, że aktorka była wtedy w trzecim miesiącu ciąży z córką Hanną. Była to niezwykle przemyślana decyzja ze strony młodej pary, ponieważ Barbara Kurdej Szatan planowała przetańczyć swoje wesele, co byłoby niezwykle ciężkie dla kobiety w ciąży. Wesele zostało zorganizowane sześć miesięcy po narodzinach pierwszego dziecka pary, jednak incydent, który wydarzył się podczas wesela, rzucił cień na wspomnienia tego dnia. 

Otóż, podczas imprezy weselnej, właścicielka miejsca, w którym owa impreza się odbywała, poprosiła o natychmiastowe uregulowanie pozostałych opłat związanych z organizacją wesela. Para młoda wspomina, że była niezwykle zaskoczona tą sytuacją, ponieważ zgodnie z umową miało to odbyć się dzień później, przez co nie mieli oni przy sobie wystarczającej ilości gotówki. Barbara Kurdej Szatan wraz z mężem wybrnęli z tej sytuacji, dzięki kopertom weselnym zebranych od gości. Aktorka do dziś wspomina to wydarzenie jako niezwykle krępujące. 

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: