Zestaw świeczek – idealny pomysł na prezent

Wszyscy uwielbiają otrzymywać prezenty, ale zrobienie bliskiej osobie miłej niespodzianki nie zawsze jest łatwe. Często bywa wręcz przeciwnie – długo głowimy się nad tym, co podarować na prezent, żeby był on trafiony i wywołał szczerą radość. Jeżeli stoisz właśnie przed wyzwaniem zakupu czegoś wyjątkowego, to naszą propozycją są świeczki zapachowe. 

 

Świeczki Yankee Candle zestaw prezentowy 

Zapachy mają to do siebie, że potrafią w niezwykły sposób oddziaływać na nasze zmysły. Doskonałym przykładem są perfumy, które często kojarzą nam się z daną osobą i pięknymi chwilami, które spędziliśmy w jej towarzystwie. Podobne działanie mają świece zapachowe oraz woski. Nuty, jakie unoszą się w powietrzu, zapisują się w naszej pamięci powonienia i odtąd zapach migdału z jaśminem czy bursztynu z piżmem będzie kojarzony z właścicielem domu, w którym się on roztaczał. Wręczając świeczki Yankee Candlee zestaw obdarowujemy bliską osobę kilkoma różnymi zapachami, które można uwalniać poprzez zapalenie świecy w zależności od nastroju. Bo dodajmy, że świece zapachowe pozwalają się zrelaksować i poczuć, jak w najlepszym SPA… Jedna duża świeca może wystarczyć nam na długo, trzeba tylko pamiętać o tym, żeby zawsze po zgaszeniu ją przykryć, po to aby nie wietrzała i nie ulatniał się zapach. 

 

Świeczki Yankee Candle zestaw świąteczny 

Boże Narodzenie to ten czas, kiedy wszyscy gorączkowo poszukują prezentów zarówno dla bliskich, jak i znajomych. Doskonałym pomysłem są świeczki w limitowanej świątecznej edycji. Znajdują się w niej takie zapachy jednoznacznie kojarzone ze świętami, czyli zapach ciasteczek korzennych, piernika, cynamonu, goździków, drzew iglastych czy cytrusów. Bardzo popularne są w ostatnim czasie kalendarze adwentowe, w których zamiast czekoladek można znaleźć kosmetyki, biżuterię czy właśnie świeczki. Świeczki Yankee Candle zestaw to aż dwa kalendarze adwentowe do wyboru, a oprócz tego mniejsze zestawy świec w pięknych świątecznych opakowaniach. 

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *