Stylowe ponczo Liu Jo

Ponczo Liu Jo podkreślone paskiem to kobieca stylizacja na chłodniejszy dzień. Peleryna z powodzeniem może zastąpić takie elementy wierzchniego stroju, jak kurtka, kamizelka lub katana. Ponczo świetnie wygląda zarzucone na płaszcz, gdy chcesz ochronić się przed większym zimnem.

Wygodne ponczo Liu Jo z miękkiej dzianiny ozdobione frędzlami warto mieć w swojej szafie. Dodaje stylizacjom oryginalności i kobiecości. Sprawdza się doskonale, gdy założysz buty z wysoką cholewką, trapery lub sneakersy na grubej podeszwie. Nie zapomnij o pasku z kategorii akcesoria, który podkreśla talię i utrzymuje ponczo Liu Jo bliżej ciała, chroniąc jednocześnie przed wiatrem i chłodem.

Ponczo Liu Jo doda ciepła i otuchy w niepogodę

Sklep Velpa.pl nie zapomina o ciepłych ubraniach, które sprawdzają się w chłodniejszym klimacie. Marka Liu Jo ma swoje korzenie we Włoszech w prowincji Modena, która jest ulokowana w północnej części kraju. Italia to nie tylko słońce przez cały rok, gaje oliwne i makaron. Region, w którym znajduje się siedziba marki Liu Jo, jest uznawany za potęgę gospodarczą. Miasta Modena i Bolonia słyną z przemysłu włókienniczego oraz z szybkich, sportowych samochodów Ferrari i Maserati. Duch tego regionu jest widoczny w projektach ubrań i dodatków. Liu Jo ubiera kobiety dynamiczne, które nie lubią żadnych ograniczeń ? ani w stroju, ani w stylu życia. Asortyment marki już od chwili założenia w 1995 roku zyskał miano produktów premium. Ponczo Liu Jo jest tego najlepszym dowodem!

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: