Rodzaje pasów do pończoch – przewodnik

Pończochy z pasem – wiele osób uważa, że ​​pasy do pończoch zostały zapomniane i są tylko częścią bielizny erotycznej. Ze względu na wygodę i oszczędność czasu kobiety noszą głównie rajstopy lub samonośne pończochy, ponieważ kojarzą pasy do pończoch z trudnym i czasochłonnym zapinaniem tzw. Pasów piersiowych, a każda sekunda liczy się rano – szczególnie, gdy spieszymy się do pracy. Ponadto wszystko wiąże się z niepewnością, a co, jeśli pasek się poluzuje, a pończochy ześlizgną się z nóg?

Pończochy z pasem – kilka wskazówek

Ta i wiele innych wątpliwości skutecznie blokuje kobiety, które chcą nosić pas do pończoch każdego dnia. Ten element ubioru był kiedyś nieodłącznym towarzyszem kobiet. W dzisiejszych czasach wielu ludzi kojarzy pasy do pończoch z akcesoriami, modną ciekawością i rodzajem gadżetu. Okazuje się jednak, że zainteresowanie pasami do pończoch wzrosło w ostatnich latach. Przyczynia się do tego rosnące zainteresowanie modą retro, stylem vintage i modą spódnic i sukienek midi. Spośród wszystkich pytań dotyczących pasów do pończoch wybraliśmy te, które najczęściej zadajesz i podsumowaliśmy odpowiadające nam w tekście, który chętnie Ci przekażemy, jeżeli chodzi o pończochy z pasem.

To zależy od tego, czego oczekujemy od naszego pasa. Jeśli szukamy modelu, który zapewnia nam komfort przez cały dzień, a jednocześnie wygląda pięknie, aby zadowolić nasze oko, powinniśmy szukać pasów z większą liczbą piersi i szerszych boków, takich jak codzienny pas do pończoch lub te wykonane z podwójnego tiulu o kroju mini spódnicy jest uszyta jak solidny pas do pończoch. Jeśli szukasz czegoś bardziej dekoracyjnego i delikatnego, zwróć uwagę na koronkowe wstążki, ale zdecydowanie na regulowane podwiązki z metalowymi żabami, takie jak koronkowy pas do pończoch.

Czy już wybrałeś swoje ulubione pończochy z pasem? Świetnie – teraz czas wybrać rozmiar. To bardzo proste. Wystarczy centymetr krawca i chwila wolnego czasu. Przy wyborze pasa do pończoch najważniejsze jest zmierzenie rozmiaru talii. Wybierając pas o dopasowanym kroju mini-spódnicy, należy również wziąć pod uwagę obwód talii (ponieważ pasek jest noszony na biodrach i nie jest przymocowany z tyłu). Talia to miejsce z najwęższym obwodem wokół talii – powinno być mierzone dość blisko, ale należy pamiętać, że cal nie powinien wystawać ani wystawać w ciało. Podczas pomiaru obwodu talii nie powinniśmy również ciągnąć za brzuch. Obwód bioder jest ważny do pomiaru w najszerszej części pośladków – nigdy na poziomie kości biodrowych.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *