Jak pachnie pewność siebie?

Zapach jest bardzo ważny i może wpłynąć na bieg wydarzeń.

Ważne spotkanie

To było bardzo ważne dla niej spotkanie. Z jednej strony nie mogła się doczekać, z drugiej stresowała się, bo co jeśli kiepsko wypadnie? Wszystko musiało być perfekcyjne. O tyle dobrze, że strój miała dawno wybrany, ten w którym wyglądała i czuła się dobrze. Upewniła się tylko, że garsonka nie jest za ciasna. Wydawało się, że o nic nie musi się martwić, ale coś ją tknęło i sprawdziła stan swoich najlepszych kosmetyków.

Jaki perfum?

W takich sytuacjach zawsze używała perfum marki Nabeel, dodawały jej odwagi. Była przekonana, że ma jeszcze flakonik. I miała, tylko prawie pusty! To ją przeraziło, bała się, że przez to straci grunt pod nogami i wszystko zepsuje. A tak bardzo zależało jej na tej pracy.

Na tropie Nabeela

Myślała intensywnie jak rozwiązać ten problem, bo czasu zostało niewiele. Od razu zamówiła na stronie internetowej www.oudmusk.pl swój ulubiony zapach Nabeela, ale bała się, że nie przyjdzie na czas. Obdzwoniła koleżanki, z którymi często rozmawiała o kosmetykach i miały podobne gusta. Okazało się, że jak na złość, żadna ostatnio nie kupowała perfum. I kiedy wydawało się, że sprawa jest beznadziejna, przypomniała sobie coś. Przecież kilka miesięcy temu podarowała ciotce Nabeela na urodziny. A jak ją znała, ta pewnie jeszcze nie odpakowała prezentu. Wszystko trzymała na jakieś kiedyś. Mariola krytykowała taką postawę, uważała, że życie jest tu i teraz. Jednak w takich chwilach uwielbiała ciotki podejście do życia, mogło uratować jej karierę. Od razu do niej zadzwoniła.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *