High Intensity Focused Ultrasound – niechirurgiczny lifting twarzy

Zabiegi HIFU Warszawa to niesamowite odkrycie wszystkich miłośniczek młodego wyglądu. Klientki doceniły zabieg za jego skuteczność i bezinwazyjność. Metoda poprawia wygląd skóry bez konieczności ingerencji chirurga. Niechirurgiczny lifting twarzy redukuje widoczne zmarszczki oraz rozszerzone pory. Co jeszcze możesz zawdzięczać tej metodzie? Zauważysz wyraźnie poprawiony owal twarzy, jędrność i elastyczność. Warto jeszcze dodać, że zabieg pozwala pozbyć się nadmiaru skóry po ciąży lub po odchudzaniu. 

 

Kiedy zabieg zabiegi HIFU Warszawa jest szczególnie polecany?

Niechirurgiczny lifting poleca się w szczególności wtedy, gdy masz do czynienia ze zmarszczkami grawitacyjnymi, opadającymi powiekami, nieregularnym owalem twarzy oraz widoczną utratą jędrności i gęstości skóry. Co więcej, na zabieg z powodzeniem mogą zdecydować się kobiety zmagające się z podwójnym lub wiszącym podbródkiem, nadmiarem skóry oraz tłuszczu w różnych częściach twarzy. 

 

Czy zawsze mogę poddać się zabiegowi?

Niestety zabiegi HIFU Warszawa nie są dla każdego! Jeśli chorujesz na nowotwory, choroby serca i stwardnienie rozsiane, to zabieg nie jest dla Ciebie. Inne przeciwwskazania do wykonania niechirurgicznego liftingu to ciąża i okres laktacji, stany zapalne skóry, aktywna opryszczka, przerwanie ciągłości skóry, rozrusznik serca i implanty słuchowe. 

 

Profesjonalne zabiegi w Akademii Urody

Jeśli chcesz oddać się w ręce profesjonalistów, zdecyduj się na zabieg w Akademii Urody. To profesjonalna szkoła kosmetyczna. W jej murach kosmetolodzy szkolą nowe pokolenia adeptów kosmetyki.  Zabiegi HIFU Warszawa  są bezpieczne, a zdaniem ekspertów nawet przyjemne. Czerwone ślady znikają po około trzech godzinach. Zabieg trwa mniej niż godzinę. Klientki najczęściej decydują się na poprawę podbródka lub wybranej części ciała. Serię kilku zabiegów dedykuje się szczególnie wtedy, gdy skóra jest bardzo wiotka i pomarszczona. Usługa kosmetyczna nie jest droga. Za zabieg zapłacisz najmniej sto złotych. Warto jeszcze dodać, że po zabiegu nie musisz szczególnie martwić się o skórę. Nie ma tutaj mowy o rekonwalescencji. 

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: