Bądź gotowa na zimę- najgorętsze trendy w modzie

Temperatura za oknem powoli przestaje nas rozpieszczać i czas najwyższy wyciągnąć z szafy coś cieplejszego. W tym sezonie jesienno-zimowym projektanci proponują wzory i materiały, dzięki którym będziemy bez wątpienia wyróżniać się z tłumu szarych i smutnych płaszczy.

Zwierzęcy pazur

Zapomnijcie o delikatnych pastelach i spokojnych tonacjach. Ten sezon będzie wyjątkowo dziki i nieujarzmiony. Na światowych wybiegach możemy zobaczyć nieliczoną ilość wzorów przypominających cętki lamparta, paski zebry czy również wężową skórę. Nie myślcie, że na drobnych zwierzęcych dodatkach się kończy. Teraz nosimy drapieżne printy od stóp do głów. Nie ma żadnych limitów, więc nie bójmy się przesady.

Skóra

Po raz kolejny wraca unikalny styl rodem z kultowego filmu „Matrix”. Skóra we wszystkich dostępnych odcieniach zdecydowanie króluje w tegorocznych kolekcjach jesienno-zimowych. Projektanci promują nie tylko naturalną, jednak coraz częściej wersję eko tego materiału. Można to zobaczyć, np. w kolekcji Stelli McCartney. Trencz, ramoneska, garsonki- tego wszystkiego szukajcie w skórzanej wersji, a zachwycicie nie jednego miłośnika mody.

Pogoda w kratkę

Trend w kratę powraca na wybiegi coraz częściej. Kiedyś był uważany za kiczowaty, jednak projektanci skutecznie odczarowali jego złą sławę. Na pokazach możemy zobaczyć wersję kraty czerwonej, zielonej czy nawet żółtej na długich płaszczach i oversizowych marynarkach. Ten wzór pojawia się również na szalikach imitujących słynną kratę z domu mody Burberry.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: