Zadbane dłonie i paznokcie

O dłonie można zadbać na kilka różnych sposobów – poprzez stosowanie kremów pielęgnacyjnych po każdym myciu rąk (najlepiej z filtrami UV), maseczek, kąpieli w olejkach, wcieranie odżywek w płytki paznokci i ich okolice oraz poprzez odpowiedni manicure. Wszystkie te metody oraz produkty do ich użycia dostępne są na wyciągnięcie ręki, podobnie jak profesjonalne zdobienie paznokci na miarę gwiazd filmowych i estradowych.

Lakiery na miarę XXI wieku

Manicure hybrydowy to obecnie najpopularniejsza forma stylizacji paznokci. Pozwala na uzyskanie efektownego i niezwykle trwałego wykończenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz gustów klientów. Nierzadko też pozwala uratować niefortunnie uszkodzony paznokieć przed jego dalszą degradacją i bolesnością palca.

Stosując niezwykle bezpieczny i łagodny dla płytki paznokcia lakier do hybrydy Victoria Vynn Pure nie tylko dbasz o bezpieczeństwo klientek, ale również zaskarbisz sobie wiele nowych i stale powracających.

Zalety Victoria Vynn Pure

Co wyróżnia bogatą kolekcję hybrydowych lakierów do paznokci Victoria Vynn Pure? Zalet jest kilka, takich jak:

  • bezpieczny skład niepowodujący podrażnień nawet u wrażliwych osób;
  • przyjemność stosowania bez drażniącego zapachu;
  • doskonałe krycie – czasami wystarczy tylko jedna warstwa;
  • właściwości samopoziomujące się – brak potrzeby wyrównywania, a tym samym krótszy czas całego zabiegu;
  • krótki czas utwardzania za pomocą lampy;
  • wyjątkowy połysk i trwałość nawet do czterech tygodni.

Lakiery hybrydowe sklep twojehybrydy.pl oferuje nie tylko w niezwykle bogatej palecie kolorów, ale również w przystępnych cenach. Doskonałe krycie już przy pierwszej warstwie, łatwość aplikacji i niezwykła trwałość lakierów, sprawiają, iż ich użytkowanie jest nie tylko przyjemne, ale również bardzo wydajne. Samo usuwanie gotowej stylizacji również nie jest specjalnie skomplikowane i czasochłonne. Jeśli raz wypróbujesz lakier Victoria Vynn Pure nie będziesz już chciała wracać do swojej starej hybrydy.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: