Wybierz najwyższą jakość, jeśli zależy Ci na pięknych i gęstych włosach

Gęste, lśniące włosy są oznaką zdrowia, ale również wyznacznikiem atrakcyjnego wyglądu. Jeśli marzysz o pięknej fryzurze, a środki do stylizacji i pielęgnacji nie pomagają, możesz zdecydować się na profesjonalny zabieg zagęszczania włosów.

Kiedy warto postawić na zagęszczanie włosów?

Długotrwała choroba, zażywane leki, ciąża czy nieodpowiednia dieta mogą być powodem intensywniejszego wypadania włosów, na czym cierpi cała fryzura. Ale nie tylko problemy zdrowotne czy zmiany hormonalne mają wpływ na kondycję włosów; cienkie i rzadkie włosy mogą być także uwarunkowane genetycznie. W tym wypadku rozwiązaniem będzie zagęszczanie włosów.

Przede wszystkim wybierz naturalne włosy.

Tylko naturalne włosy gwarantują naturalny efekt zagęszczania. Syntetyczne włosy początkowo mogą wyglądać naturalnie, jednak już po kilku myciach różnica będzie bardzo widoczna. Jeśli nie chcesz, by Twoja fryzura przypominała zniszczone i niesforne włosy, wybierz metodę gwarantującą korzystanie z włosów naturalnych. Metoda Klix zakłada wybór wyłącznie wysokiej jakości włosów, które tworzą piękną i gęstą fryzurę.

Kolor doczepianych włosów powinien być idealnie dopasowany.

Niekoniecznie oznacza to jednolitą barwę; jeśli włosy przed zagęszczeniem posiadają kilka odcieni, włosy do doczepienia powinny być do nich dopasowane. Dzięki temu unikniesz efektu taniej peruki. Włosy do zagęszczania mogą być farbowane, jednak w takim wypadku ważna jest także jakość wykonanej koloryzacji. Gdańsk może pod tym względem skorzystać z pomocy profesjonalistów.

System Klix jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na naturalności.

Starannie wyselekcjonowane włosy są dobierane w niewielkie pasma, a następnie mocowane z wykorzystaniem cieniutkiego silikonowego paska. To nieinwazyjna metoda, która nie niszczy włosów i umożliwia osiągnięcie efektu pięknych, gęstych oraz jedwabistych włosów. Odpowiednio pielęgnowane włosy mogą być noszone nawet przez pół roku. Warto zwrócić również uwagę na czas trwania zagęszczania: nie musisz już spędzać w salonie kilku godzin. Zakładanie dodatkowych pasm przebiega szybko i bezproblemowo, dzięki czemu może być przeprowadzone w przeciągu ok. godziny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą http://revelhairextensions.pl/gdansk/ – innowacyjne  zagęszczanie włosów. Zagęszczanie włosów.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *