Piękne rzęsy, świetne serum

Long 4 Lashes – to serum powinna mieć każda kobieta

Wiele lat zajęło naukowcom, zanim opracowali serum, które jednocześnie wzmacnia, zagęszcza i wydłuża kobiece rzęsy. Ale o to jest – serum do rzęs long for lashes. Kobiety, które używają tego serum susznie dochodzą do wniosku, że medycyna estetyczna poszła znacznie do przodu. Dzięki prezentowanemu produktowi ich rzęsy odzyskują dawny blask. A to wszystko za sprawą jednego składnika, który można odnaleźć w Long 4 Lashes – bimatoprostu, który uznawany jest obecnie za najefektywniejszą substancję stymulującą porost rzęs.

Chcesz mieć piękne rzęsy? Użyj Long 4 Lashes

W skład prezentowanego serum do rzęs poza wspomnianą wyżej substancją wchodzą także kwas hialuronowy oraz prowitamina B5. Te dwie substancje pozwalają odpowiednio odżywić włókna włosów, dzięki czemu te stają się znacznie mocniejsze i bardziej elastyczne.

Jak odpowiednio nałożyć serum do rzęs?

Aby Long 4 Lashes spełniło swoją funkcję należy przyłożyć się do jego odpowiedniego nałożenia. Serum to nakładane jest bezpośrednio na skórę nad górną linią rzęs. Należy zrobić jeden pewny ruch na suche skórze. Serum nakłada się na noc, po uprzednim demakijażu. Nie należy go nakładać na dolną linię rzęs oraz wewnątrz oka.

Jeśli nosisz szkła kontaktowe – nie martw się, serum do rzęs Long 4 Lashes zostało tak zaprojektowane, abyś również mogła z niego skorzystać.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *