Mężczyznom też wolno

Oj wiele już napisano i powiedziano o zaletach, jakie niesie ze sobą makijaż permanentny Katowice. Podkreśla się jego niezniszczalność w basenie, czy na saunie, poranną trwałość, dzięki której każda kobieta jest piękna zaraz po przebudzeniu. No właśnie – kobieta. Czy naprawdę makijaż permanentny Katowice zarezerwowany jest tylko dla płci pięknej? Otóż – na szczęście – nie, bo coraz częściej po tę “broń” sięgają także i mężczyźni.

Makijaż permanentny Katowice w zgodzie z męskością

Od kilku dekad przyjęło się, że make-up jest domeną kobiet. To one mają się starać wyglądać pięknie. Tymczasem mężczyźni malowali się od wieków. W części plemion, czy społeczeństw były to często barwy wojenne, ale już w renesansie nakładanie kosmetyków przez męskich przedstawicieli arystokracji było czymś naturalnym. To XIX i XX wiek wyparł ten “rytuał”. Dopiero w ostatnich latach mężczyźni zaczynają upominać się o swoje prawa także w tym zakresie, a wizyta u pedikiurzystki, czy kosmetyczki staje się codziennością. Ale faktycznie makijaż jest czasochłonny i wymaga wprawy. Dlatego dla nich najlepszym właśnie wyjściem jest makijaż permanentny Katowice, który – wykonany profesjonalnie – podkreśli ich męskie zalety.

Makijaż permanentny Katowice na oczy i nie tylko

Makijaż permanentny Katowice w męskim wydaniu ma za zadanie przede wszystkim w sposób naturalny “wyciągnąć na światło dzienne” indywidualne walory mężczyzny. Drobne, niewidoczne niemal kropeczki, czy cienkie kreski na dolnej lub górnej powiece nadadzą spojrzeniu głębi i wyrazistości, a rzęsy optycznie wydadzą się gęstsze. Makijaż permanentny Katowice na ustach mężczyzny wcale nie ma na celu uzyskania efektu soczystej czerwieni, ale korygowanie ich kształtu i nadanie wyrazistości, dzięki czemu twarz wyda się atrakcyjniejsza.

Makijaż permanentny Katowice w zgodzie z urodą

To rozwiązanie pozwoli też nieco poprawić urodę – zagęści zbyt rzadkie brwi, czy optycznie zwiększy objętość włosów, a nawet brody, czy wąsów. Ujarzmi kształt ust, ale też wyreguluje łuk brwiowy, dzięki czemu twarz zyska większą symetrię. Makijaż permanentny Katowice w swojej wersji medycznej pozwoli zatuszować także drobne blizny po wypadkach.

Dla każdego

Makijaż permanentny Katowice jest dla każdego, kto dba o swój wygląd – bez względu na powody, a już zdecydowanie bez względu na płeć. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, ponieważ dobrze wykonany będzie wyglądał naturalnie, zatuszuje mankamenty, a wyciągnie to, co w twarzy najpiękniejsze. Dlaczego mężczyźni mieliby z tego rezygnować?

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *