Makijaż permanentny – sposób by zawsze dobrze wyglądać

Makijaż permanentny zyskuje obecnie coraz większą popularność wśród kobiet.  Jest to bowiem idealny sposób na nienaganne prezentowanie się w każdej sytuacji mimo towarzyszącego nam chronicznego braku czasu.  Jest to wysoce skuteczny sposób na świetny wygląd bez zastosowania inwazyjnych metod. Możemy powiedzieć, że makijaż permanentny jest rodzajem tatuażu.

Jednakże aplikacja barwnika odbywa się zaledwie na głębokości ok. 0,3 mm do 0,5 mm. To oznacza, że barwnik nie dostaje się nawet do górnej warstwy skóry właściwej, a co najwyżej do warstwy naskórka, która ulega złuszczeniu. Najczęściej wykonywany jest makijaż permanentny brwi, konturu ust oraz kreski na dolnej lub górnej powiece oka.

Zalety, zalety i jeszcze raz zalety!

Makijaż permanentny wydobywa nasze naturalne piękno, jednocześnie ukrywając niedoskonałości urody. Jego podstawową zaletą jest to, że nie zawiedzie nas nawet podczas ulewy, gdyż się nie rozmazuje. Cechuje go także wyjątkowa trwałość.  Oczywiście jest ona uzależniona jest ona od wielu czynników takich jak choćby kondycja naszej skóry, jakości zastosowanych produktów oraz odpowiedniej pielęgnacji po wykonanym zabiegu. Jednakże jego skuteczność szacuje się między 2, do nawet 4 lat! Nie sposób pominąć istotnego faktu- makijaż permanentny idealnie sprawdzi się także do zatuszowania defektów naszej skóry takich jak np. blizny, które powstały na niej z różnych powodów np. na skutek przebytych urazów. Obecnie stosowane metody pozwalają na całkowite wyeliminowanie bólu towarzyszącego zbiegowi. Oczywiście należy pamiętać o tym, że każdy człowiek posiada indywidualny próg bólu, natomiast znaczna większość pacjentek potwierdza, że zabieg ten nie należy do bolesnych.

Zapraszamy do zapoznania się wykonywanych zabiegów w naszej Klinice. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wykonaniem profesjonalnego makijażu permanentnego w Warszawie, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Każdy przeprowadzony zabieg jest poprzedzony konsultacją ze specjalistą. Wykorzystujemy tylko wysokiej jakości sprawdzone produkty.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *