Kuchnia gazowa 4-palnikowa – Stalgast

Kuchnia gazowa 4-palnikowa z półką 20,5 kW — Gastromania.pl

Kuchnia gazowa 4-palnikowa wolnostojąca z półką o indeksie 979513 i mocy aż 20,5 kW idealnie nada się w stołówkach szkolnych, mniejszych restauracjach, małej gastronomii, barów oraz innych zakładów gastronomicznych. Wyposażona w żeliwne ruszty ARC, palniki ARC i zawory PEL. Cała konstrukcja wykonana została ze stali nierdzewnej. Kuchnia gazowa 4-palnikowa z półką posiada również: płomień pilotowy i zabezpieczenie przeciwwypływowym, redukcję mocy palników do 1/3 oraz możliwość wykonania także w wersji na gaz ziemny. Producent Stalgast gwarantuje, że kuchnia gazowa 4-palnikowa spełnia wszelkie wymagania odnoszące się do bezpieczeństwa i zdrowia w sprawie materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem 1935/2004 PE.    

Kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym, 6-palnikowa – Stalgast

Perfekcyjnie nada się w dużych zakładach gastronomicznych ze względu na taką liczbę palników. Kuchenka posiada także: nowoczesny design, kontrolki pracy oraz zasilania, system zabezpieczający urządzenie dostępny z panelu sterowania, wyjmowaną misę podpalnikową z możliwością mycia w zmywarce, płomień pilotowy, żeliwne ruszty, zabezpieczenie przeciwwypływowe, ergonomiczne pokrętła, redukcja mocy palników do 1/3 (płomień oszczędnościowy do 33% maksymalnego zużycia gazu), trzy poziomy prowadnic, przystosowane do gazu: G30 37mbar, zasilanie na gaz lub prąd, konfigurację palników 6×3.5 kW, piekarnik z termoobiegiem na blachy 600×400/GN 1/1 oraz kartę gwarancyjną.   

Gastromania.pl — profesjonalizm w czystej postaci

Sklep Gastromania.pl nie działa tylko w internecie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz załatwić wszystko przez internet, bez bezpośredniej interakcji z pracownikiem, jednak zachęcają do kontaktu telefonicznego. Rozmowa z osobą, która zna się na rzeczy czy oględziny na miejscu inwestycji, może pozwolić uniknąć Ci kosztownych nieporozumień lub problemów.   

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *