Jedyny taki kurs w Łodzi!

Przedłużanie rzęs to coraz popularniejszy zabieg, na który decyduje się coraz więcej Pań, dlatego jeśli pracujesz jako kosmetyczka, zdecydowanie warto mieć tę umiejętność. Dlatego warto wybrać się na kurs przedłużania rzęs. Łódź to piękne miasto, w którym odnajdziesz również nasz unikatowy kurs.

Nasz kurs obejmuje 3 dni intensywnej nauki i praktyki przez osiem godzin dziennie. Podczas niego nauczysz się wszystkich technik przedłużania rzęs, dzięki czemu będziesz mogła odpowiedzieć na wszystkie potrzeby klientek.

Pierwszego dnia nauczymy Cię wszystkiego o teorii. Poznasz podstawowe zasady BHP, a także zapoznasz się ze wszystkimi, potrzebnymi do zabiegu produktami. Nauczymy Cię analizować kształt oka i urodę klientki, by jak najlepiej dobrać do niej długość rzęs. Pokażemy Ci, jak zrobić profesjonalne zdjęcia „przed i po” oraz nauczymy Cię podstaw marketingu w branży beauty, byś mogła łatwiej wypromować swoje usługi.

Już pierwszego dnia zaczniesz praktykę techniki 1:1. Najpierw będziesz próbować swoich sił na główce treningowej, a następnie na modelce. Drugiego dnia będziesz szkolić się w technikach 2:1 oraz 3:1, natomiast trzeci dzień treningowy poświęcony zostanie na Hollywood Effect – najbardziej spektakularną metodę przedłużania rzęs. Dzień ten zostanie zwieńczony profesjonalną sesją zdjęciową, na której będziesz mogła zobaczyć rezultaty swojej pracy.

Nasz kurs jest polecany wśród wielu kosmetyczek. Wyróżnia nas bardzo indywidualne podejście do klienta – nasze grupy szkoleniowe są bardzo małe (do 5 osób), dzięki czemu każda z kursantek ma szansę skorzystać z wiedzy prowadzącej szkolenie personalnie. Ponadto, decydując się na nasz kurs, dostajesz od nas na 3 miesiące konto premium na portalu polecana-wizazystka.pl, dzięki któremu łatwiej wypromujesz swoje usługi w sieci.

Z naszym kursem nie tylko zyskasz nowe kwalifikacje, które pomogą Ci na rynku pracy, ale zyskasz też niesamowitą satysfakcję z nauczenia się nowej, ciekawej i pożytecznej umiejętności.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *