Jakie serum do twarzy wybrać?

Warto pamiętać, że codzienna pielęgnacja bazuje nie tylko na myciu dokładnym twarzy, a także nakładanie na niej kremów na dzień i na noc. Warto zawsze pamiętać o kilkustopniowej pielęgnacji. Z pewnością do tego typu kroków sprawdzą się sprawdzone produkty, między innymi serum do twarzy z witaminą C. W jaki sposób nakładać tego typu produkty i jakie serum rzeczywiście do twarzy wybrać tak, aby można było się cieszyć długo z przepięknego wyglądu skóry, a także aby przeciwdziałać różnym formom starzenia się cery? Zachęcamy serdecznie do przeczytania naszego krótkiego artykułu.

Obagi serum – co można o nim powiedzieć?

Bardzo popularnym serum do twarzy jest ostatnio obagi serum, które wyposażone zostało w witaminę C, a także między innymi kwas ferulowy. Jest to serum, które warto nakładać w kilku stopniowej pielęgnacji. Przede wszystkim najpierw trzeba oczyścić twarz, a następnie nałożyć serum. Potem poczekać, aby się wchłonął, potem można nakładać krem pod oczy, a także krem na dzień lub na noc, w zależności od pory dnia. Jedyną rzeczą, o której należy oczywiście pamiętać jest fakt, że obagi serum musi zostać dobrze wklepane do twarzy, aby rzeczywiście mogło zadziałać. Warto także pamiętać że serum z witaminą C nie stosuje się samodzielnie, należy go włączyć w kilku etapową pielęgnację skóry, tylko wtedy rzeczywiście będzie można zauważyć realne skutki stosowania tego typu produktów.

Jakie są zalety stosowania obagi serum?

Warto przede wszystkim wspomnieć o zaletach stosowania obagi serum, a przede wszystkim produkt zawiera super c ferulin, czyli 30% etylowego kwasu askorbinowego, witamina C, która wzmacnia jest kwasem ferulowym. Zmodyfikowana forma tej witaminy bardzo dobre daje rezultaty na skórze. Co więcej, została także wzbogacona w witaminę E, co chroni skórę przed rozwojem wolnych rodników, czyli zapobiega procesowi starzenia się skóry. Serum samo stymuluje produkcję kolagenu dla pięknej i młodej cery.

Zaletami stosowania tego produktu jest między innymi brak sztucznego zapachu, a także syntetycznych barwników parabenów, oleju palmowego. Nie zawiera alkoholu i jest odpowiedni dla wegan, czyli jest to produkt w pełni naturalny, który mogą stosować osoby zarówno z wrażliwą skórą, jak i normalną.

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: