Gorsety wracają do łask

Czy pamiętacie tę scenę z „Przeminęło z wiatrem”, kiedy Scarlett O’Hara poddawała się zabiegom niewolnicy, która wiązała jej gorset? W owych czasach było wręcz nie do pomyślenia, by dama ukazała się bez tej części garderoby, który idealnie modelował sylwetkę.

Gorsety dawniej i dziś

Gorsety stosowano już w starożytności, choć rozpowszechniły się w XIV wieku i przez wieki były udoskonalane. Oczywiście, zawsze miały na celu nadanie kobiecej sylwetce idealnych proporcji. Ba, w XIX wieku był nawet symbolem moralności.

Tymczasem czasy się zmieniały i w pewnym momencie gorsety zaczęły kojarzyć się z seksownym elementem dodającym pikanterii w sypialni lub z frywolnym strojem. Kobiety zrzuciły wszystko, co je krępowało.. Moda jednak lubi zataczać koło i porzucone gorsety znowu wróciły do łask.

Gorset wyszczuplający – magia pod ubraniem

Idealna figura klepsydry, talia osy, podniesione piersi i płaski brzuch- to marzenie wielu kobiet. Nie trzeba od razu spalać hektolitrów kalorii, żeby osiągnąć tak imponujący efekt. Gorset damski wyszczuplający jest doskonałym rozwiązaniem na wszystkie kompleksy i bolączki. Odpowiednio dobrany fason sprawi, że figura nabierze pożądanych kształtów i wzbudzi zachwyt każdego. Ten wyjątkowy element bielizny potrafi ująć nawet 50- 60% w talii, a do tego spłaszczyć brzuch i uwydatnić piersi.

Na co dzień, czy na wyjątkowe okazje?

Niektóre kobiety mogą zastanawiać się, czy gorsety to dobre rozwiązanie. Oczywiście, że tak. W zależności od ich kroju, koloru, dodatków (np. uwodzicielskich koronek, biżuteryjnych zdobień, falbanek), czy materiału mogą być elementem codziennym ukrywającym pewne mankamenty figury, jak i uwodzicielskim strojem rozbudzającym wyobraźnię ukochanego mężczyzny w sypialni.

Każda kobieta z pewnością znajdzie u nas gorset, który będzie odpowiadał jej oczekiwaniom i potrzebom. Czy będzie to gorset damski wyszczuplający, czy też fantazyjny gorset z wiązaniami i prześwitami mający dodać związkowi nieco więcej ognia, wybór na pewno będzie właściwy. Zobacz więcej na https://www.morganti.pl/seksowne-gorsety-damskie,c64.html

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *