Co stosować do kręconych włosów?

Podstawą udanej pielęgnacji włosów jest z pewnością ich odpowiednie odżywienie. Zapewne nie raz przekonałaś się, że kuracje regenerujące w salonach fryzjerskich są niezwykle drogie, a drogeryjne kosmetyki na dłuższą metę się nie sprawdzają. Na szczęście jest na to sposób. Seria kosmetyków Milk Shake Daily to rozwiązanie dla pań, które cenią sobie szybkie efekty za niewielkie pieniądze. 

Masz kręcone włosy? Odżyw je za pomocą Milk Shake Curl!

Panie, które są właścicielkami loków zdają sobie sprawę z tego, że pielęgnacja tego typu włosów nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też producenci serii kosmetyków Milka Shake Daily dołożyli wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom właścicielek kędzierzawej czupryny i stworzyli dla nich Milk Shake Curl. Maska i szampon, które wchodzą w skład tego zestawu z powodzeniem poradzą sobie z niedożywionymi, niesfornymi kosmykami, które nie chcą się układać, a dodatkowo się puszą. Zawarte w kosmetykach proteiny, witaminy i ekstrakty z owoców, a także masło Shea i olej jojoba pozwolą odpowiednio nawilżyć i odżywić włosy. Efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania pań. Ich włosy będą bowiem piękne, lśniące, a loki same będą się układać. 

Milk Shake K pozwoli Ci bawić się kolorem

Seria kosmetyków Milk Shake K to nie tylko możliwość odżywienia zniszczonych włosów, ale także możliwość bezpiecznej koloryzacji. Dowodem na to może być zestaw Milk Shake Silver Shine, który pozwoli wyeliminować żółtawy odcień blondu z Twoich włosów. Dzięki temu kosmetykowi Twoja blond czupryna z pewnością odzyska blask, włosy zamiast żółtawego, wypłowiałego odcienia na nowo zyskają świeży, chłodny odcień srebra. 

Naturalne składniki to znak rozpoznawczy serii Milk Shake K

Przyglądając się składowi serii Milk Shake K nie sposób nie zauważyć, że kosmetyki są wprost naszpikowane naturalnymi składnikami, które zostały dobrane z myślą o konkretnych rodzajach włosów. Decydując się np. na serię Milk Shake Color Care lub Milk Shake Volume Solution, kobieta może mieć pewność, że wspomniane produkty nie tylko w naturalny sposób odżywią jej zniszczone włosy, ale także znacznie zwiększą ich objętość. Wszystko za sprawą przemyślanych składników, które sprawiają, że włosy zyskują nowe życie. 

Ostatnie artykuły

Archiwum

Kategorie

Tagi

Mona Czerniewicz Opublikowane przez: